Rankdarbiai » Kompiuterinė grafika

Kupiškio mieste toliau vėl gyvenančio jauno vyro, chuligano Redo Kernavio gyvenime naujienos tai yra būtent tokios, kad jis dabar ir toliau vis dar tebėra diena iš dienos visiškai pilnai pasinėręs į savo naująją veiklą, kas yra dalyvavimas „TikTok“ internetinėje platformoje ir savų video įrašų kūrimas bei viešinimas. Verta pastebėti tai, kad nebe vien tik jo banalią kasdienybę atskleidžiantys video įrašai būna pas tą Redą dabar vis sukami, kur jis pastoviai dalijasi savo nusikalstamos praeities prisiminimais ir demonstratyviai į plaučius traukia mėgstamo „veipo“ dūmus bei nieko naudingo neveikia, bet sykį pagaliau pasitaikė įrašyti ir tikrai įdomaus publikai turinio. Kaip antai šiandien Kupiškio mieste įvykusios Redo buvusių klasės draugų ir paauglystėje trumpai buvusių jo nusikaltimų bendražygių miestiečių vaikinų Armino ir Viačeslavo jungtinės vestuvės su savo gyvenimo draugėmis, su savo merginomis. Kadangi Redas irgi anksčiau buvo jų geras, artimas draugas, tad pats jis šių jau į rimtą legalų gyvenimą pasukusių vaikinų irgi buvo pakviestas atvykti į šias gražias vestuves. Ir nuėjo Redas rytą į tas vestuves – irgi gražiai pasipuošęs, nusiskutęs, su kaklaraiščiu, bet ir būtinai su įjungta transliavimui į „TikTok“ filmavimo kamera savo paties mobiliajame telefone. Beveik visų tų iškilmių metu Redas buvo nuėjęs ir į Kupiškio bažnyčią, buvo ten, kai buvo sumainomi žiedai, bet vis tiek kartu visą laiką laikėsi nuo visų kuo įmanoma atokiau. Juk jis buvo visai vienas, neturėjo, kas jį palydėtų ir dar jam baisiai rūpėjo, kad visų vykstančių vestuvių fone kuo geriau jam pavyktų save nufilmuot ir sulaukti žiūrovų dėmesio. Juk ir dabar Redui iš jų visų tinkle baisiai yra reikalingi jų duodami jam „koinsai“, jis dėl jų gavimo šitiek daug stengiasi ir dėl to net ir į vestuves pafilmuot nuėjo... 2026 m. birželio 26 d.